При покупка на продукти на стойност над 70 лв. БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО ОФИС НА ЕКОНТ И СПИДИ!

Размери

Размери на тениски

РазмерSMLXLXXL
Ширина47 см51 см54 см58 см62 см
Дължина66 см68 см71 см72 см74 см